Яхта капітана Врунгеля рухалася 10 год за течією Євфравту й 3 год проти течії. Який шлях подолав

капітан Врунгель на своїй яхті за весь час руху,якщо швидкість течії ріки 3 км/год , а власна швидкість яхти 13км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Петунин Артём.
1) 18 + 2 = 20 (км/год) - швидкість за течією;
2) 18 - 2 = 16 (км/год) - швидкість проти течії;
3) 20 • 2 = 40 (км) - відстань за течією;
4) 16 • 3 = 48 (км) - відстань проти течії;
5) 40 + 48 = 88 (км) - подолав за весь час.
Відповідь. 88 км.
Отвечает Карась Алиса.

Ответ:

10*(13+3)+3*(13-3)=160+30=190 км

Пошаговое объяснение: