Під дією певної сили камінь масою 2 кг пройшов відстань 10 м і набрав швидкість 10 м/с. Визначте

значення сили. поставлю лучший ответ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамчич Дмитрий.

Ответ: 10Н

Объяснение:

Дано:

m=2 кг  

S=10 м    

V=10 м/с    

------------

F=?

F=m*a

a=V²/(2*S)

F=m*V²/(2*S)=2*10²/(2*10)=10 H