11. Розв'яжи зодочу за зразком і зовлон 10. Швидкість катера за течію ріки 15 км/год, а проти течі

— 9 urus Знайди: а) швидкість течії ріки; 6) власну швидкість катера; в) шлях катера за 3 год за течією ріки: г) шлях катера за 5 год проти течії ріки: д) шлях плота за 4 год цією рікою; е) сумарний шлях катера за 4 год за течією ріки та за 3 год проти течії ріки; ж) шлях катера за 2 год озером.​

Ответы на вопрос

Отвечает Филимоненко Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) Знаходимо  різницю швидкості  катера  за   течією і  проти  течії. (15 - 9 = 6)  Те що  вийшло  потрібно  поділити  на  2. (6 : 2 = 3) Це  й  буде швидкість  течії  річки (3 км/год)

б) Потрібно від швидкості катера за  течією  річки  відняти  швидкість  течії (15 - 3 = 12)

в) 3 * 15 = 45 км

г) 5 * 9 = 45 км

д) 4 * 3 = 12  км

е) (4 * 15) + (3 * 9) = 87 км

ж) 0  км