Яхта капітана Врунгеля пливла 10 год за течією Євфрату 3 год-проти течії. Який шлях подолав капітан

Врунгель своїй яхті за весь час руху, якщо швидкість течії pіки 3 км/год. а власна швидкість яхти -13км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кун Ваня.

Ответ:

190

Пошаговое объяснение:

13+3=16 км/ч - скорость по течению

13-3=10 км/ч - скорость против течения

10*16+3*10=160+30=190 км весь путь

или так

10*(13+3)+3*(13-3)=10*16+3*10=160+30=190  км

Отвечает Ворончихина Наташа.

Ответ:

190 км.

Пошаговое объяснение:

1) 10 * (13 + 3) = 160 км. — яхта пропливла за течією.

2) 3 * (13 - 3) = 30 км. — яхта пропливла проти течії.

Усього вона подолала 190 км. (160 + 30)