Розв язати задачі. 1. Опір мідного дроту довжиною 90 м дорівнює 2 Ом. Визначте переріз дроту. 2.

Визначте опір срібного дроту довжиною 150 см , якщо переріз дроту 0,1 мм^2

Ответы на вопрос

Отвечает Пронин Александр.

Ответ:

1.Исходим их ф-лы R=po*L/S, тогда S=pо*L/R=0.01750m*mm²/M *90/2-0.7875MM²

2.L = 150 CM = 1,5 M

p = 2,8 × 10^-2 OMX MM^2 / M

R= pxl /s

R = 2,8 × 10^-2 x 1,5 / 0,1 = 42 x 10^-2 OM

Объяснение:

Воно?