СРОЧНО ДАЮ 100Б !!!! 3. Обмотка реостата з опором 200 Ом виготовлена з мідного дроту з площею

поперечного перерізу 1 мм2. Знайдіть довжину дроту. 4. Визначте опір електричного обігрівача, якщо напруга на його клемах складає 220 В, а струм, який через нього протікає – 5 А. 5. Знайдіть опір мідного дроту довжиною 100 м, якщо його діаметр 1 мм. 6. Визначте напругу на клемах провідник, якщо опір провідника складає 10 ом, а сила струму, який через нього протікає становить 2,4 А 7 Зобразіть електричну схему підключення лампи розжарювання до автомобільного акумулятора. 8. Знайдіть напругу на кінцях провідника опором 100 Ом, якщо за 1 хв через його поперечний переріз пройшов заряд 1000 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.

Ответ:

3. Для знаходження довжини дроту, необхідно використати формулу R = ρ * (L/A), де R - опір, ρ - специфічний опір міді, L - довжина дроту, A - площа поперечного перерізу.

Записавши формулу у вигляді L = R * (A/ρ), підставимо дані: R = 200 Ом, A = 1 мм² = 10⁻⁶ м² (переведемо в метри), ρ = 1,72 * 10⁻⁸ Ом * м (специфічний опір міді).

L = 200 Ом * (10⁻⁶ м² / 1,72 * 10⁻⁸ Ом * м) = 11628,47 м (округляємо до 11628 м).

Таким чином, довжина дроту становить 11628 м.

4. Опір електричного обігрівача можна знайти за формулою R = U/I, де R - опір, U - напруга, I - струм.

Підставимо дані: U = 220 В, I = 5 А.

R = 220 В / 5 А = 44 Ом.

Отже, опір електричного обігрівача складає 44 Ом.

5. Для знаходження опору мідного дроту, можна використати формулу R = ρ * (L/A), де R - опір, ρ - специфічний опір міді, L - довжина дроту, A - площа поперечного перерізу.

Записавши формулу у вигляді R = ρ * (L/A), підставимо дані: R - не відомий, L = 100 м, A = π * (d/2)², де d - діаметр.

Знайдемо діаметр в метрах: d = 1 мм = 0,001 м.

R = ρ * (L/A) = 1,72 * 10⁻⁸ Ом * м * (100 м / (π * (0,001 м / 2)²)) ≈ 0,55 Ом.

Отже, опір мідного дроту довжиною 100 м і діаметром 1 мм становить приблизно 0,55 Ом.

6. Напругу на клемах провідника можна знайти за формулою U = R * I, де U - напруга, R - опір, I - струм.

Підставимо дані: R = 10 Ом, I = 2,4 А.

U = 10 Ом * 2,4 А = 24 В.

Отже, напруга на клемах провідника становить 24 В.

7. Для зображення електричної схеми підключення лампи розжарювання до автомобільного акумулятора необхідно позначити на схемі джерело напруги (акумулятор) та лампу розжарювання, а також проводи, що їх з'єднують. З'єднайте один полюс акумулятора (позначений плюсом, '+') з одним кінцем лампи, а і