Для того щоб витягти пробку площею 16 см2 з дна басейну необхідно прикласти силу 20 Н. Якою є

глибина басейну?

Ответы на вопрос

Отвечает Щеголеватых Егор.

Ответ:

h=1.25 м

Объяснение:

P = ρ*g*h = F / S ; откуда

h=F / (S*ρ*g)=20/(16*10^(-4)*1000*10)=1.25 м.