У Сашка в пять разів більше солдатиків ніж у Андрійка.Після того як Сашко подарував друзям 36

солдатиків,а Андрійко купив 32 солдатика, то в обох хлопців їж стало порівно.Скільки солдатиків було у кожного хлопця спочатку.

Ответы на вопрос

Отвечает Ханский Амир.

Ответ:

5х - солдатики Сашка

x - Солдатики Андрійка

5x-36=x+32

4x=68

x=17 - cолдатики Андрійка на початку

5x=5*17 =85 cолдатики Сашка на початку