Під поршнем у циліндрі знаходиться ідеальний газ. Які параметри і як зміняться при збільшенні

абсолютної температури в два рази , якщо поршень важкий?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зернова Ксения.

Ответ: Збільшиться об'єм у 2 рази

Объяснение: Дано: T2/ T1=2

m=const    p=const - важкий поршень піднімається дуже повільно, а тому тиск газу під поршнем дорівнює зовнішньому (атмосферному)

V2 /V1 =T2/ T1=2