Під поршнем у циліндрі знаходиться ідеальний газ. Які параметри і як зміняться при збільшенні

абсолютної температури в два рази , якщо поршень важкий?Варіанти відповідей: А) об'єм збільшиться в 2 рази Б) тиск зменшиться в 2 рази В) об'єм зменшиться в 2 рази Г) тиск збільшиться в 2 рази Д) нічого не зміниться

Ответы на вопрос

Отвечает Сенченко Арина.
Поршень важкий, значить термодинамічний процес ізобаричний, тиск не змінюється.
V1= α·T1
V2= α·T2
Оскільки, згідно умови задачі:
T2=2·T1
То:
V2=2·α·T1
V2/V1=2
Відповідь:
А) Об’єм збільшиться в 2 рази.