Велопедист рухається зі швидкістю 36км/год. Скільки часу він витратить, щою проїхатит 27км. Нужен

не только ответ, но и решение ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Андрей.
T= S/V
t= 27/36= 0.75 год.

Отже, велосипедист проїде 27 км за 0,75 год, або 45 хв, зі швидкістю 36 км/год.