З якою силою притягується до станції масою 123т транспортний космічний корабель масою 38т у разі,

якщо корабель перебуває на відстані 135м від станції? Гравітаційна стала G=6,67⋅10−11Н⋅м2кг2 ? mkH

Ответы на вопрос

Отвечает Ярушина Ирина.

m1=123 т= 123* 10^3 кг.

m2=38 т= 38*10^3 кг.

r=135 м.

Найти:F-?

Решение:
F=G*((m1*m2)/(r^2))=(6,67⋅10^(-11))*((123*10^3)*(38*10^3))/(135)=2,3093*10^(-2) H=23093 мкH

Ответ:F=2,3093*10^(-2) H=23093 мкH