Решите задачу,умоляю!!!!! З якою силою притягується до станції масою 180 т транспортний космічний

корабель масою 9 т у разі, якщо корабель перебуває на відстані 50 м від станції?

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

F =43,2 мкН

Объяснение:

Дано:

M= 180 т = 180* 10³ кг

m= 9 т = 9*10³  кг

r= 50 м

F = ?

Решение:

Закон Всемирного тяготения: F = G* M * m\r^2

Подставляем F = 6,67 * 10⁻¹¹ * 180* 10³ кг *9*10³  кг\50²м =43,2 мкН