Обчислити опір мідного дроту завдовжки 3м якщо його площа поперечного перерізу становить

2ммквадратних.​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ: 0,026 Ом

Объяснение:

Дано:

S=2мм²

l=3м

ρ0,0175 Ом/мм²/м

----------------------

R-?

R=ρl/S=0,0175*3/2=0,026 Ом