Яка площа поперечного перерізу алюмінієвого дроту довжиною 12 м, якщо опір її 10 Ом. Питомий опір

дорівнює 2,8 * 10-8 Ом * м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Маргарита.

Відповідь:

Пояснення:

Дано: R=10 Om

          L=12m

          β=2.8*10-8 Om*m       S-?

   S*R=β*L       S=β*L/R             2.8*10-8*12/10=3.36*10-8 m²     якщо 1м²=1000000мм²   то ми маємо 0,336мм²