Рівняння руху тіла має вигляд: X=5+4t+2t^2, Чому дорівнює рівнодійна сила? Маса тіла 300г. Срочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Бирмахан Айдана.

Ответ: 1,2Н

Объяснение:

Дано:

X=5+4t+2t²

m=300г=0,3кг

-------------------

R-?

Согласно второго закона Ньтона:

R=ma

a=(X)''=(5+4t+2t²)=4м/с²

R=0,3*4=1,2Н