Тіло руxалося зі швидкістю 10 м/с. За який час тіло пройде 2 км шляху?


Ответы на вопрос

Отвечает Шульц Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

V = 10 м/с

S = 2 км = 2000 м

t - ?

==========

t = S / V = 2000 / 10 = 200 c (или ≈ 3,33 мин)