Підвісили тягарець масою 175 г. Довжина пружини збільшилася від 3 до 8 см. Визначте жорсткість

пружини. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Широкова Галя.

Ответ:

0.35

Объяснение:

Дано:

L1 = 8см | k=Fтяж/∆L

L0 = 3см. | Fтяж=mg=0.175*10=1.75Н

g= 10 м/с(стала)| ∆l= L1-L0 = 5 см

m= 175g= 0.175 | k=1.75/5=0.35

____________ |

знайти k