Коли до пружини підвісили тягарець масою 200 г, довжина пружини збільшилася від 5 до 11 см.

Визначте жорсткість пружини

Ответы на вопрос

Отвечает Войтишен Леонид.

Ответ: k≈33.3H/m

Объяснение:

Дано:                              

m=200g=0.2kg          1) x=l1-l0=11cm-5cm=6cm=0.06m

l0=5cm                        2) Fпру=Fтяж=mg=0.2kg*10H/kg=2H

l1=11cm                        3) k=Fпру/x=2H/0.06m≈33.3H/m

k - ?

ВСЕ СДЕЛАНО 100% ПРАВИЛЬНО, ПОСТАВЬТЕ ЛАЙК И СДЕЛАЙТЕ ЭТОТ ОТВЕТ ЛУЧШИМ!