РАЗВЯЖИТЕ ЗАДАЧУ ПО ФИЗИКЕ НА ЛИСТОЧКЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! 7 КЛАСС!!! Коли до пружини підвісили

тягарець масою 200 г, довжина пружини збільшилася від 5 до 11 см. Визначте жорсткість пружини

Ответы на вопрос

Отвечает Цирук Таня.

Объяснение:

Дано

m=200г=0,2кг

g=10Н/кг

х1=5см=0,05м

х2=11см=0,11м

Найти

k=?

Решение

Fт=F упр

Fт=mg

F упр= k(x2-x1)

mg=k(x2-x1)

k=mg÷(x2-x1)

k=0,2×10÷(0,11-0,05)=2÷ 0,06 ≈ 33,3Н/м

Оьвет: ≈33,3Н/м