СРОЧНО!!!5. Коли до пружини підвісили тягарець масою 200 г, довжина пружини збільшилася від 3 до 8

см. Визначте жорсткість пружини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

400 H/м

Объяснение:

m=200 г=0,2 kг;

x=8-3=5 cм=0,005 м

k ?  k=F/x=mg/x=0,2*10/0,005=400 H/м