залізничний потяг рухався протягом 3 годин зі швидкістю 80км/год. потім він пройшов 200 км зі

швидкістю 72 км/год. знайти середню швидкість​

Ответы на вопрос

Отвечает Плющ Данил.

Ответ:

≈85.7 км/ч

Объяснение:

Дано:                                Решение:

t = 3 года                          S = V·t

V = 80 км/год                   Вычисление:

Найти:                               S = 80·3 = 240 км

S                                        Ответ: S = 240 км

Дано:                                Решение:

S = 200км                        t = S:V

V = 72 км/ч                      Вычисление:

Найти:                              t = 200:72 ≈ 2.8 ч

t

Дано:                                Решение:

S = 240 км                       V = S/t

t = 2.8                               Вычисление:

Найти:                              V = 240/2.8 ≈ 85.7 км/ч

V                                       Ответ: V ≈ 85.7 км/ч