Катети прямокутного трикутника18 і 15 см. Обчислити площутрикутника срочно!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Алексей.

Ответ:

Площа прямокутного трикутника дорівнює півдобутку його катетів

S = ab/2

S = (18 * 15) / 2 = 270/2 = 135

Відповідь: 135 см²