Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, якщо дві його сторони дорівнюють 16 см і 6 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Толя.

Ответ:

тут є два варіанта

1 варіант

16см- основа

6см- прилеглі сторони

6+6+16=28(см)- периметр рівнобедреного трикутника.

відповідь: 28 см.

або

2 варіант

6см- основа

16см- прилеглі сторони

16+16+6=38 (см)- периметр рівнобедреного трикутника.

відповідь: 38 см.

Отвечает Шанаурин Алексей.

вирішити це завдання можливо тільки за умови 1 сторона= 2 сторона=16 см(бічні сторони) а основа= 6 см тоді периметр трикутника = 16+16+6 = 38 см

Пояснення: