Потяг рухався зі швидкістю 80 км/год протягом 1,5 годин, а потім збільшив швидкість до 120 км/год і

рухався так до кінця всього шляху. Знайдіть середню швидкість потяга (у км/год), якщо на весь шлях потяг затратив 2 години. (відповідь вказати без одиниць вимірювання, тільки значення, наприклад, 50).

Ответы на вопрос

Отвечает Свищук Мирон.

S1=80*1,5=120 км

t2=2-1,5=0,5 ч

S2=120*0,5=60 км

Vcp=(S1+S2)/(t1+t2)=(120+60)/2=90 км/ч.