6.Тіло, підвішене на пружині, відхилили на 6 см вниз від положення рівноваги та відпустили. Який

шлях пройде тіло за 20 с і яким буде його переміщення за цей час, якщо частота коливань — 0,6 Гц?

Ответы на вопрос

Отвечает Топский Костя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

A = 6 см - амплитуда колебаний

t = 20 c

ν = 0,6 Гц - частота колебаний

__________________

S - ?

Путь, пройденный за один период:

S₁ = 4·A = 4·6 = 24 см

Период колебания:

T = 1 / ν = 1 / 0,6 = 5/3  c

Число колебаний:

n = t / T = 20 / (5/3) = 20·3 / 5 = 12

Общий путь:

S = n·S₁ = 12·24 = 288 см      или  2 м 88 см