СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛІВ З двох міст назустріч один одному їхали мотоцикл і легковий

автомобіль.Швидкість легкового автомобіля 56 км/год, що становить 7/9 швидкості мотоцикла. Знайдіть відстань між містами, якщо мотоцикл і автомобіль зустрілись через 2 цілих 3/4 десятих год після виїзду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Marchenko Christina.

А ------------------------------------------ S - ? --------------------------------------------- В

-----> 56 км/ч                           t = 2 3/4 ч                                        ? <-----

1) 56 : 7/9 = 56 · 9/7 = 56 : 7 · 9 = 72 (км/ч) - скорость мотоциклиста;

2) 56 + 72 = 128 (км/ч) - скорость сближения;

3) 2 целых 3/4 = (2·4+3)/4 = 11/4 ч - время сближения

128 · 11/4 = 128 : 4 · 11 = 32 · 11 = 352 (км) - расстояние между пунктами.

Ответ: 352 км.

Отвечает Толоконникова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 56 : 7/9 = 56 * 9/7 = 8 * 9/1 = 72/1 = 72 (км/ч) - скорость мотоцикла

2) 56 + 72 = 128 (км/ч) - скорость сближения

3) 128 * 2. 3/4 = 128 * 11/4 = 32 * 11/1 = 352 (км) - расстояние между городами

Ответ: 352 км