1.решите уравнение : 6х=2/3. 2.За 7/10 м тканини заплатили 11 1/5 грн. Скільки коштує 1 м такої

тканини . 3. Виконайте дії: (7 -2,4*1 5/8):5 5/8= 4. Відремонтували 83% дороги ,після цього залишилось відремонтувати 51 км . Знайдіть довжину усієї дороги. 5.З 2 міст назустріч один -одному одночасно вирушили легковий і вантажний автомобілі.швидкість вантажного автомобіля =63 км ,що становить 7/9 швидкості легкового автомобіля.Знайдіть відстань між містами якщо автомобілі зустрілися через 2 1/12 години після виїзду.

Ответы на вопрос

Отвечает Матусевич Маша.
1. 6х=2/3
х=2/3:6
х=1/9