Визначте фокусну відстань лінзи,якщо оптична сила дорівнює 50 дптр​


Ответы на вопрос

Отвечает Терентьев Егор.

Ответ:

2 см

Объяснение:

D=50 дптр    F=?

===

F=1/D=1/50=0.02 м

=======================