автомобіль масою 6000кг проходить заокруглення горизонтальної дороги радіусом 500м зі швидкістю

36км/год. визначте коефіцієнт тертя шин а також силу тертя ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабдина София.

Ответ:

коефіцієнт як 5/98 , тому й шины не зытруться

Отвечает Глинская Екатерина.

Ответ:

Fтр.= m*v²/r

Fтр.=6000*10²/500= 1200 H