❗срочно дам 30 балов пожалуста умаляю поможіть ❗3. Яку силу треба прикласти до шафи масою 150кг у

горизонтальному напрямку, щоб зрушити її з місця? Коефіцієнт тертя рівний 0,8. 4. Контейнер масою 800кг стоїть на горизонтальній площині. Чи рухатиметься контейнер, якщо до нього прикласти горизонтальну силу 1,2кН? Коефіцієнт тертя дорівнює 0,3. 5. Під час тривалої роботи кінь розвиває сталу силу 600Н. Який вантаж він може везти на санях масою 100кг, якщо коефіцієнт тертя становить 0,05? 6. Брусок масою 1,6кг рівномірно тягнуть по столу за допомогою пружини жорсткістю 40Н/м. Яке видовження пружини, якщо коефіцієнт тертя рівний 0,3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Лена.

Ответ:

3)F=μmg

F=0,8*150*10=1200 H

4) F=μmg

F=0,3*800*10=2400 H

2400 H більше ніж 1,2 кН (1200Н), тому сили в 1,2 кН недостатньо щоб зрушит з місця контейнер

5)Нехай х -маса вантажу, сила тяги має бути рівною силі опору від тертя: 600=0.05*(100+х)*10=50+0.5х, 550=0.5х, х=1100кг

6) F тертя=Fпружності,

μmg=kx

x=μmg/k

x=0,3*1,6*10/40=0,12 м

Объяснение: