Срочно Автомобіль, що рухався прямим шосе, пройшов за 20 хв шлях 25 км, а за наступні 70 хв решту

шляху 80 км. Визначте середню швидкість руху автомобіля за весь час поїздки. -​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурланов Айбар.

Ответ:

70 км/год

Объяснение:

20хв=1/3год; 70хв=7/6год

Середня швидкість рахується за формулою V=весьS/весьt. V=25+80/(1/3+7/6)=70 км/год