Обчисліть жену найбільшого в Україні природного озера Ялпух, якщо моторна як то яка розвиває

швидкість 10 км/год, перепливає це озеро за 90 хв

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Юлия.

Ответ:

Объяснение:

V = 10 км/год

t =  90 хв = 1.5 год

S = ?

S = V*t = 10*1.5 = 15 км.