Швидкість зайця 15м/с, а швидкість дельфіна 72км/год. Хто з них має більшу швидкість ? На скільки

більшу швидкість? Різницю виразіть в м/с, км/год. Пожалуйста срочно Желательно с решением

Ответы на вопрос

Отвечает Карсаров Владимир.

Ответ: Швидкість дельфіна більше за швидкість зайця на 5 м/с або на 18 км/год

Объяснение:

V1 = 15 м/с = 15*3,6 = 54 км/год

V2 = 72 км/год = 72/3,6 = 20 м/с

20 - 15 = 5 м/с

72 - 54 = 18 км/год