5.5. Рухаючись рівномірно, поїзд проїхав 40 км. Визнач його швидкість, якщо за весь час руху поїзда

нитяний маятник із періодом коливань 2 с здійснив 1 000 коливань.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Алена.

Ответ:

Объяснение:

S = 40000 м

T =  2 с

n =  1 000

V = ?

время поездки

t = T*n = 2*1000 = 2000 c

скорость

V = S / t = 40000 / 2000 = ​20 м/с