Мій рух визначте середню швидкість якою ви завжди рухаєтесь від дому до школи, В мене від школи

400 м а йду 7 хв СПАСІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Олейникова Анютик.

Ответ:

0,95м/с

Объяснение:

Дано:

s=400м

t=7хв=420с

=======

v-?

v=s/t=400/420=0,95м/с