Треба визначети середню швидкість, з якою ви зазвичай рухаєтесь від дому до школи. Я йду 5хв.

500шагов

Ответы на вопрос

Отвечает Маньков Кирилл.

Ответ:

(v=100)

Объяснение:

(v=s/t) (v=500/5)