.... Визначте прискорення вільного падіння на висоті, що дорівнює двом земним радіусам над

поверхнею Землі. Прискорення вільного падіння біля поверхні Землі прийняти рівним 10 м/с2. Відповідь дати в СІ з точністю до десятих. Формат запису відповіді: число без розмірності з однією цифрою після коми.

Ответы на вопрос

Отвечает Ташметов Владлен.

Ответ:

Объяснение:

g = √1/R^2

g = √1/2^2 = √1/4 = 1/2

то ест ьв 2 раза меньше 1/2 *10 = 5 м/с2

ОТВЕТ : 5