Визначте прискорення вільного падіння на висоті, що дорівнює двом радіусам Землі. Прискорення

вільного падіння біля поверхні Землі вважайте рівним 9.8м/с2(срочно)

Ответы на вопрос

Отвечает Маркова Ириша.

Ответ:

Объяснение:

go=G*M/R²=9.8 м/с²

g=G*M/(R+2*R)²=go/9=9.8/9=1.09 м/с²

================================