Вважайте що радіус Землі = 6,4*106 м (до 6 степеня), а прискорення вільного падіння на поверхні

Землі 10 м/с2.Визначте прискорення вільного падіння на поверхні марса, якщо його маса в 10 раз менша за масу Землі, а радіус в 1,9 раз менший за радіус Землі.

Ответы на вопрос

Отвечает Парамонов Александр.
Go = G*M/R^2=10 м/с^2        M=10*m       R=1,9*r
go = G*m*10/3,61*r^2      g= go*3,61/10=3,61 м\с^2
М- масса земли      R - радиус Земли    r - радиус Марса   m - масса Марса