СРОЧНООООО Із гвинтівки здійснено постріл по мішені, яку роз­ташовано на відстані 1020 м.

Швидкість, з якою куля наближається до мішені, дорівнює 850 м/с. На скільки раніше куля влучить у мішень, ніж до мішені долине звук пострілу? Швидкість звуку в по­вітрі становить 340 м/с. Відповідь дати в секундах з точністю до десятих. Формат запису числа: число з однією цифрою після коми, без жодної розмірності. Формат відповіді: ціле число без жодних розмірностей.

Ответы на вопрос

Отвечает Щиголев Влад.

Ответ:

1,8 с

Объяснение:

Дано: s = 1020 м

v(кулі) = 850 м/с

v(звука) = 340 м/с

Знайти: t(звук) - t(кулі)

t = s/v

t(звука) = 1020/340 = 3 (с)

t(кулі) = 1020/850 = 1,2 (с)

3-1,2 = 1,8 (с)

Відповідь: 1,8 с