НЕОБХІЖНА ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА (ДАМ 40 БАЛІВ) Куля масою 100 г, що рухалася зі швидкістю 2 м/с,

налітає на нерухому кулю маса якої втричі більша. Визначте швидкість, з якою будуть рухатися кулі після абсолютно непружного удару. Відповідь дати у вигляді числа з точністю до десятих (жодних розмірностей не вказувати).

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 0,5м/с

Объяснение:

Дано:

m1=100г=0,1кг

V1=2м/с

m2=3m1=0,3кг

V2=0

----------------------

V-?

m1*V1+m2*V2=(m1+m2)*V

V=(m1*V1+m2*V2)/(m1+m2)=(0,1*2+0*0,3)/(0,1+0,3)=0,5м/с