Куля масою 100 г, що рухалася зі швидкістю 2 м/с, налітає на нерухому кулю такої самої маси.

Визначте швидкість, з якою будуть рухатися кулі після абсолютно непружного удару. (У відповіді повинне бути тільки число в СІ)

Ответы на вопрос

Отвечает Кравцова София.
M1=m2=100г=0,1кг
v1=2м/с
p1=m1*v1=0,1*2=0,2кг*м/с
p1=p2
m3=m1+m2=0,2кг
v2=p2/m3=0,2/0,2=1м/с
За правильность не отвечаю