Велосипедист проїхав 40 км зі швидкістю 20 км/год, а потім 30 км зі швидкістю 10 км/год. Яка

середня швидкість на всьому шляху? ПЖ ДОПОМОЖІТЬДАЮ 50 БАЛІВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Артём.

Ответ:

14км/год

Объяснение:

Дано:

s1=40км

v1=20км/год

s2=30км

v2=10км/год

========

v(сер)-?

t1=s1/v1=40/20=2год

t2=s2/t2=30/10=3год

v(сер)=(s1+s2)/(t1+t2)=

=(40+30)/(2+3)=14км/год