автомобіль першу половину часу проїхав зі швидкістю 40 км год. ,а другу із швидкістю 60 км год.

Автобус весь час їхав зі швидкістю 50 км/год яка з машин витратила на всю дорогу менше часу.

Ответы на вопрос

Отвечает Базанов Михаил.

Ответ:

Машина, яка їхала зі швидкістю 40 км/год в першу половину шляху і 60 км/год в другу половину, витратила менше часу на подолання цієї дороги, ніж автобус, який їхав зі сталою швидкістю 50 км/год протягом всього шляху.

Пояснення: Щоб розрахувати час подорожі, можна використовувати формулу часу: час = відстань / швидкість.

Для машини:

- Перша половина шляху: час = відстань / швидкість = (1/2) / 40 = 1/80 год.

- Друга половина шляху: час = відстань / швидкість = (1/2) / 60 = 1/120 год.

Загальний час подорожі машини: (1/80) + (1/120) = 1/48 год.

Для автобуса:

- Весь шлях: час = відстань / швидкість = 1 / 50 = 1/50 год.

Отже, машина витратила менше часу (1/48 год.) на подолання всього шляху, ніж автобус (1/50 год.).