Тіло кидають вертикально вгору зі швидкістю 25м/с.За який час тіло підніметься до найвищої точки?

( в електроному виде пожалуйста)

Ответы на вопрос

Отвечает Торопова Лиза.

Ответ:

оцени мой ответ как лучший

Объяснение:

t=v/g=25/10=2.5s