із точок а і в, розташованих на одній вертикалі на відстані 105 м одна від одно, кидають два тіла з

однаковою швидкістю 10м/с. тіло 1 кидають із точки а в в кидають вертикально вгору тіло 2.на якій відстані від точки а тіла зустрінуться​

Ответы на вопрос

Отвечает Перцев Евгений.

Ответ:h=120м

Объяснение:

V=105

g=9.8

S=10 м/с

t=2c

h-?

vy=-v01=-10м/с

gy=-g=-10м/с

y1=y2;t2=t1=1

y1=105-10-5²

y2=0+10-5²=10(t1-1)-5(t1-1)²

t=4с-час зустрічі.Через 4 с тіло 1 опиниться в точці з координатою

у1=105+15=120(м)