Помогите с физикой!!!Тіло кинуте вертикально вгору з початковою швидкістю V=4 м/с. Коли воно

досягло верхньої точки польоту з того ж початкового пункту, з тією ж початковою швидкістю Vвертикально вгору кинуте друге тіло. На якій відстані h від початкового пункту зустрінуться тіла? Опір повітря не враховувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Карина.

Дано   Vo=4 м/с    h1=h2   t- ? h-?

найдем максимальную высоту первого тела
ho=Vo^2/2*g=16/20=0,8 м
h1=ho -g*t^2/2
h2=Vo*t -g*t^2/2
так h1=h2  
ho=Vo*t
t=h0/g=0,8/4=0,2 с
h1=0,8 -10*0,2*0,2/2=0,6 м
h2=4*0,2-10*0,04/2=0,6 м

Ответ тела встретятся на высоте h=0,6 м=60 cм