Тіло кидають вертикально вгору зі швидкістю 25м/с.За який час тіло підніметься до найвищої точки?


Ответы на вопрос

Отвечает Індзінський Влад.

Відповідь:

t=v/g=25/10=2,5c

Пояснення: