Два пешехода равномерно движутся навстречу друг к другу со скоростями, модули который v1 5.4км/ч,

v2 3.6 км/ч. Первый пешеход проходит перекресток А на время t 1,5мин раньше, чем второй проходит перекресток В. Расстояние между перекрестками s = 300м.Определите, черещ какое время встретятся пешеходы

Ответы на вопрос

Отвечает Куулар Ай-Хаан.
V1 = 5.4 км/год * (1000 м/км) / (3600 с/год) = 1.5 м/с
v2 = 3.6 км/год * (1000 м/км) / (3600 с/год) = 1 м/с

Тепер ми можемо знайти час, який перший пешехід потратив на проходження перекрестка А:
t1 = 1.5 хв * (60 с/хв) = 90 секунд

Розсташовавши тепер позначки, ми можемо визначити, що:
s = v1 * t1 + v2 * t2

де t2 - це час, який другий пешехід витрачає на проходження перекрестка В. Знаючи, що s = 300 метрів, v1 = 1.5 м/с, t1 = 90 секунд і v2 = 1 м/с, ми можемо вирішити для t2:

300 м = (1.5 м/с) * 90 с + (1 м/с) * t2

Після розрахунків, ми отримаємо:
t2 = (300 м - 135 м) / (1 м/с) = 165 секунд

Тепер, ми знаємо, що другий пешехід проходить перекресток В за 165 секунд після того, як перший пешехід проходить перекресток А. Тепер можемо знайти загальний час для їх зустрічі:

Загальний час = t1 + t2 = 90 секунд + 165 секунд = 255 секунд

Отже, пешеходи зустрінуться через 255 секунд або 4 хвилини і 15 секунд після того, як перший з них проходить перекресток А.